2018 yılının ilk Muhtarlar toplantısı Hendek Belediyesi Bayraktepe  Tesislerinde 09.01.2018 Salı günü yapıldı. Kaymakamımız Orhan BURHAN’ ın Başkanlığını yaptığı toplantıya Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ, Emniyet Müdürü Şevket İLHAN, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Deniz KÜN, Muhtarlar Derneği Başkanı Emin KULA, Daire Amirleri, Belediye Birim Amirleri, Muhtarlarımız ve Basın Mensupları katıldı.
      Muhtarlar Derneği Başkanı Emin KULA kısa bir konuşma yaptı ve ardından Kaymakamımız Orhan BURHAN’ a ve Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ’ ye tüm muhtarlar adına ilçemize katkılarından dolayı plaket takdim etti.Kaymakamımız Orhan BURHAN 2017 yılının kısa bir değerlendirmesini yaptı, güncel sorunlar ve uygulamalar hakkında genel bilgiler verdi. Nüfus Müdürlüğümüzün hafta içi 18:30 ‘ a kadar, cumartesi günleri 09:00-13:00 saatleri arasında hizmet verdiğini özellikle belirtti. 2018 yılının hayırlı olması temennisi ile konuşmasını bitirdi.
        Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ kısa bir konuşma yaptı 2017 yılının verimli bir yıl olduğunu aynı gayreti 2018 yılında da göstereceklerini ifade etti. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Deniz KÜN’ de 2017 yılının kısa bir değerlendirmesini yaptı.
           Muhtarlarımızın dilek ve şikayetleri dinlendikten sonra toplantı sona erdi.