Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN, İlçemizde ikamet eden yaşlı, engelli ve hasta vatandaşlarımıza ziyaretlerini sürdürüyor. Beraberinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Meral UYGUN ile birlikte, ailelerin taleplerini ve sıkıntılarını yerinde dinleyerek, her konuda Devletin bütün imkânları ile yanlarında olduğu mesajını birinci elden verdi.

 

  

 

İlçemiz Yeni Mahalle ‘de, eşi ve 4 çocuğu ile birlikte ikamet eden Bünyamin SARIOĞLU isimli vatandaşımızın3 çocuğu da engelli, Ortopedik engeli olan ve diyaliz hastası olan Murat ‘ın aynı zamanda şiir kitabı var. Kardeşleri Abdulmuttalip ve Yusuf ise kas hastası, çocuklarının sürekli bakıma ihtiyacı olduğundan çalışamayan baba Bünyamin SARIOĞLU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Orhan BURHAN ‘a teşekkür etti.
 
                Bir diğer ziyaret, Sarıdede Mahallesinde eşi ve 2 çocuğu ile ikamet eden Akif İDMAN isimli vatandaşımıza yapıldı. 2016 yılında geçirdiği trafik kazası neticesinde çalışma ve yürüme yetisini kaybeden Akif İDMAN ‘ın tedavi süreci devam ediyor.  Tedavi süresinde, Kaymakamlık olarak üzerimize düşen desteği vereceğini ifade eden Kaymakam BURHAN, bu ziyaretlerin Devlet ve vatandaş arasında ki bağları daha da kuvvetlendirdiğini ve ziyaretlerinin devam edeceğini söyleyerek, haneden ayrıldı.