Kaymakamımız Orhan BURHAN, Yeşilvadi Mahallesinde ikamet eden Mahpeyker BAŞKURT isimli vatandaşımızın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca desteklenerek tamamlanması sağlanan evine ziyarette bulundu.
 
Kaymakam BURHAN, 07 Haziran Çarşamba günü beraberinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Meral UYGUN ile birlikte İlçenin Yeşilvadi Mahallesinde tek başına yaşayan Mahpeyker BAŞKURT isimli vatandaşlarımızı ziyaret etti.
 
Uzun yıllardır eşi cezaevinde olan ve hiçbir geliri olmayan vatandaşımızın, eski evinin yıkılması sonucunda evsiz kalmıştı. Vakfımızca ve Mahalle muhtarlığınca desteklenerek yeni bir ev sahibi olan vatandaşımız, Kaymakam Orhan BURHAN ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.
 
Kaymakam Orhan BURHAN, sosyal devlet anlayışı ile hareket ederek kendilerine ulaşmakta zorluk yaşayan vatandaşların ayağına kadar giderek, hem sorunlarını dinlediklerini, hem de hatırlarını sorarak onlara verilen değer ve önemi hissettirmeye çalıştıklarını ifade etti.