Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN şehit ailelerini ve gazileri evlerinde ziyaret etti. Şehit ve gazi aileleri ile görüşen BURHAN, şehit yakınlarının her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
 
 
 
Orhan BURHAN beraberinde Hendek Askerlik Şubesi Başkanı Yzb. Gökhan AYDIN, Hendek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Meral UYGUN ile birlikte Yarıca Mahallemizde ikamet eden Şehit Turabi YILMAZ ‘ın eş ve çocuklarını evlerinde ziyaret ettiler.
 
 
Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade eden Kaymakam Orhan BURHAN, şehitlerin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet olduğunu söyledi.
 
 
 
 
Şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu bütün şehit ailelerinin de şehit ailesi gururu ve onurunu en iyi şekilde taşıdıklarını söyleyen BURHAN, 'Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimiz ile Kahraman gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz. Devletimizin imkânları kendilerinin hizmetindedir. dedi.