13. geleneksel Hendek Kaymakamlık 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvası 22 Mayıs 2017 tarihinde oynanan final karşılaşmalarıyla sona erdi.Turnuvanın Final karşılaşmasında Orman İşletme takımı geçen senenin şampiyonu Dikmen Hazal Emlak takımını 5-2' lik skorla yenerek şampiyon oldu. Turnuvanın 3. lük karşılaşmasında Pırıltı Anaokulu, Yeşilyurt Korkut Mobilya takımını 3-2 ' lik skorla yendi ve Turnuvanın 3. sü oldu.
        Orman İşletme Takımı Şampiyonluk Kupasını Hendek Kaymakamı Orhan Burhan' ın elinden alırken, Turnuvayı 2. lik ile tamamlayan Dikmen Hazal Emlak'ın Kupasını 25. Dönem Millet Vekili Ali İNCİ ve 3. olan takım Pırıltı Anaokuluda kupasını İlçe Emniyet Müdürü İsmail BAŞ'tan aldı.
Turnuvanın en centilmen takımı Karayolları takımı olurken bu sene gol krallığı kupasını 17 golle Orman İşletme takımı oyuncusu Hüseyin YELKEN aldı.
        Turnuvanın sonunda Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN; Bu sene yapılan 13. Geleneksel Hendek Kaymakamlık 15 Temmuz Şehitleri Futbol Turnuvasını isminden de anlaşılacağı üzere 15 Temmuz gecesi yapılan hain saldırıda şehit olan vatandaşlarımızı ve yaralanan gazilerimize ithafen gerçekleştirdik. Şehitlerimizi ve Gazilerimizi bu vesileyle bir kez daha anmış olduk. Turnuvanın ismine yakışır şekilde sonlanmasında; katılan takımlara, futbolculara, antrenörlere, hakemlere, tertip komitesine ve vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.'  dedi.