ADI VE SOYADI
GÖREV UNVANI
1
Orhan BURHAN
Kaymakam
2
İrfan PÜSKÜLLÜ
Hendek Belediye Başkanı
3
Zeynel Abidin AKKİRAZ
Cumhuriyet Başsavcısı
4
Prof.Dr.Firdevs KARAHAN
Eğitim Fakültesi Dekanı
5
Nihat KURT
Meslek Yüksek Okul Müdürü
6
Elif ALİYAZICIOĞLU AKKİRAZ
Asliye Hukuk Hakimi
7
Merve ŞEN
Asliye Ceza Hakimi
8
Hakkı Barış DİNGİN
Asliye Ceza Hakimi
9
BERKİN Osman ALTINOK
Asliye Ceza Hakimi
10
Çağatay AKALIN
Asliye Hukuk Hakimi
11
İbrahim Tugay YILDIRIM
Sulh Ceza Hakimi
12
Muhammet İkbal ANAR
Cumhuriyet Savcısı
13
Uğur YÖRÜK
Cumhuriyet Savcısı
14
MUSTAFA ÖZYÜREK
Cumhuriyet Savcısı
15
Ali Kemal SOFU
AK Parti İlçe Başkanı
16
Reyhan AZAK
CHP İlçe Başkanı
17
Turgut BABAOĞLU
MHP İlçe Başkanı
18
Abdurrahman ŞAHİN
İlce Müftüsü
19
Süleyman AKICI
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlce Müdürü
20
Ali ÇAKIR
Hendek Noteri
21
Sezin BİRTANE
Hukuk Mahkemeleri Yazı İsleri Müdürü
22
Ejder SOYLU
İlce Seçim Müdürü
23
Mehmet Zait AKSAKAL
İcra Kooperatifi
24
Şevket İLHAN
İlce Emniyet Müdürü
25
Jan.Yüzbaşı Deniz KÜN
İlce Jandarma Komutanı
26
Sinan EROĞLU
Askerlik Şubesi Başkanı
27
Kd.Bşvş.Sebahattin AKTAŞ
Merkez Jandarma Karakol Komutanı
28
Ersel DEDE
İlce Yazı İşleri Müdür V.
29
Turgay AZIN
İlce Nüfus Müdürü
30
Erhan SUNMAN
Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü
31
Muammer ÖĞRETİCİ
Mal Müdürü
32
Necmettin AYDIN
Vergi Dairesi Müdürü
33
Mustafa ÇUHADAR
İlce Milli Eğitim Müdürü
34
Bedir BAYRAM
Milli Eğitim  Şube Müdürü
35
Muhammet TURGUT
Milli Eğitim  Şube Müdürü
36
Mehmet ARSLAN
Milli Eğitim Şube Müdürü
37
Mustafa ARPACI
Orman İşletme Müdürü
38
Mustafa ESEN
Tapu Sicil Müdürü
39
Mustafa DAĞLAR
Kadastro Mühendisi
40
Şahin İÇKÖPRÜ
Halk Kütüphanesi Müd. V.
41
Fatih YAĞMUR
İlçe Sağlık Müdürü
42
Sedat AYDIN
Devlet Hastanesi Başhekimi
43
Neşe BAHAR
PTT Kooperatifi
44
Sevda ULUTAŞ
Yurt-Kur Kız Yurdu Müd.V.
45
Seyit TUFAN
Yurt-Kur Erkek Yurdu Müd. V.
46
F.Nurdan AVCI
Melek Nişancı Huzurevi Müd.V.
47
İbrahim BAYLAN
SYDV Müdürü
48
Murat PEHLİVAN
SEDAŞ İşletme Baş Mühendisi
49
Ersin KAYHAN
Telekom İşletme Amiri
50
Kançeri JANE
DSP İlce Başkanı
51
Yasir YÜKSEK
SP İlce Başkanı
52
Hıdır ERKOÇAK
2.OSB Kooperatifi
53
Mehmet Y. DEMİREL
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı
54
Mehmet Y. DEMİREL
Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı
55
Cemil VARLICA
Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı
56
Vahdettin ÇİLEK
Berberler Odası Başkanı
57
Hayri DURAN
Ziraat Odası Başkanı
58
Cihan UYGUN
Fiskobirlik Kooperatifi
59
Hediye KURU
Ziraat Bankası Müdürü
60
Seydi ÇETİNKAYA
Vakıflar Bankası Müdürü
61
Funda BOZKURT
Halk Bankası Müdürü
62
Buğra TİRYAKİ
İş Bankası Müdürü
63
Murat TUNÇLAR
Garanti Bankası Müdürü
64
Oktay ÖZYURT
Yapı Kredi Bankası Müdürü
65
Bülent BULDUK
QNB Finans Bank Müdürü
66
Ömer Sait ARSLAN
Akbank Müdürü
67
Gökhan YAZICI
Deniz Bank Müdürü
68
Mehmet KARACAN
Tüm Emekliler Derneği Başkanı
69
Meliha POLAT
Türk Hava Kurumu Şube Başkanı
70
Sami BAĞDATLI
Kızılay Şubesi Başkanı
71
Mustafa BAS
Kuvai Milliye ve Mücahitleri Dernek Başkanı
72
İhsan KAPLAN
Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı
73
Hasan AYAR
Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı
74
Dursun Emin KULA
Muhtarlar Derneği Başkanı
75
Muammer ÇEÇİCİ
Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı