Hendek İlçe Müftülüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU’ nun başkanlık ettiği toplantıya Kaymakamımız Orhan BURHAN, Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ, İl Emniyet Müdürü Fatih KAYA, İl Sağlık Müdürü Aziz ÖĞÜTLÜ, ASPB İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, İl Tarım Müdürü Mehmet ERDEMİR, İl Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail BAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İLHAN, İlçe Jandarma Komutanı Yzb.Deniz KÜN, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal SOFU,İlçe Müftüsü Abdurrahman ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Ersel DEDE, Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Sedat AYDIN, İlçe Sağlık Müdürü Duygu ŞİMŞEK, Malmüdürü Muammer ÖĞRETİCİ, Vergi Dairesi Müdürü Nejmettin AYDIN, Saski Yetkilileri, Sedaş Yetkilileri  ile muhtarlar katıldı.
Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU yaptığı konuşmada” “Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, İçişleri Bakanımız, bütün Bakanlarımız, muhtarlarımıza çok değer veriyor. Çünkü seçilmiş olmak önemli bir şeydir. İnsanlarda sana oy veriyor ve seçiyor yani insanların sizi beğenmesi, başında görmek istemeleri önemli bir olay. Seçilmiş insanlara değer verilmesi demokrasinin beşiğidir.” dedi. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyerek görevlerinde başarılar dileyen Valimiz, sorunların çözümü konusunda yardımcı olunacağını ve taleplerin değerlendirileceğini belirterek,  muhtarlarımıza söz verildi.
Muhtarlarımızın sorun ve taleplerinin dinlenmesinin ardından İlçemiz Belediye Başkanı Sayın İrfan PÜSKÜLLÜ yaptığı konuşmada yaptıkları tüm çalışmaların ilçeyi daha iyi seviyelere çıkartmaya yönelik olduğunu belirterek muhtarlardan gelen yol yapım ve onarımla ilgili taleplerin belirlenen programlar ve imkanlar dahilinde en kısa sürede tamamlanacağını ve ilçemizdeki çalışmaların birlik ve beraberlik içinde süreceğini söyledi.
Kaymakamımız Sayın Orhan BURHAN da muhtarlarla düzenli olarak bir araya gelindiğini ifade ederek mahallelerdeki sorunları el birliği ile çözdüklerini ifade etti. Kaymakamımız, başta Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU olmak üzere programa katılanlara teşekkür etti. Programın sonunda Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin KULA Vali İrfan BALKANOĞLU’na günün anısına hediye takdim etti ve program sona erdi.